העבר וההיסטוריה הינם אחד הכלים הטובים ביותר להתמודד עם העתיד, אך האם העבר שלנו בגלגול הקודם יכול לשפוך אור על ההווה שלנו ועל העתיד? מהו כוחו של שחזור גלגולים ומה נוכל להפיק מכך?

טיפול באמצעות שחזור גלגולים

שחזור גלגולים הינו כלי טיפולי המאפשר לנו לדעת מה היינו בגלגולים הקודמים שלנו, מה חוותה הנפש שלנו ומה אנחנו יכולים ללמוד מכך. מדובר בתהליך טיפול עמוק, אשר יש לו את היכולת לגרום לנו להבנה טובה יותר אודות עצמנו, אודות קבלת ההחלטות שלנו, האופי שלנו, הקשיים שלנו, מערכות היחסים וגם בקריירה. ההבנה מי היינו ומה עשינו בעבר מאפשרת לנו לשנות את ההווה ואת העתיד.

תובנות של שחזור גלגולים

פעמים רבות נדמה לנו כי אנחנו נמצאים באותה הסיטואציה, כי כבר חווינו מקרה שכזה בעבר, שהרגשנו ככה, בין אם נפשית ובין אם פיזית. חרדות, פחדים, דילמות ושאלות עלולות פעמים רבות להיות חלק מהנשמה שלנו, חלק מהעבר הלא ידוע שלנו. באמצעות טיפול של שחזור גלגולים אנחנו יכולים ללמוד על עצמנו, להבין את עצמנו ואף לפתור לא מעט בעיות אותן אנחנו סוחבים מגלגולים קודמים.

תהליך שחזור הגלגולים

על מנת שטיפול בשחזור גלגולים יהיה אפקטיבי עלינו להיות מוכנים לקחת מבחינה נפשית. התרפיה אותנו עוברים במהלך הטיפול מאפשרת לנו לחדור את יסודות הנשמה. בניגוד אל היפנוזה, שחזור הגלגולים נעשה במצב של הרפיה מלאה, דימיון מודרך המוביל אותנו אל מקומות בהם לא היינו יכולים להגיע בצורה אחרת. ההרפיה מאפשרת לנו לתקשר מחדש עם הנפש שלנו ברמות העמוקות והיסודיות ביותר. חשוב לציין, כי תהליך זה עשוי פעמים רבות להעלות דברים או רגשות מודחקים, ולכן, פעמים רבות מספרים מטופלים כי הם חווים כאבי ראש, עייפות, חולשה ועוד.

לשחזור גלגולים יש כוח עצום, ובעזרתו אנחנו יכולים להבין את עצמנו, את המהלכים שלנו, את הכאבים והתחושות לצורך שיחרור מחדש, כניסה אל דרך חדשה, ואל מקום טוב יותר. שחזור גלגולים מעניק לנו את היכולת להתחיל מחדש, להיפתר מכאבים או מדילמות שהעסיקו את הנפש שלנו זמן רב.

 

miraהכוח של שחזור גלגולים

Leave a Comment