נומרולוגיה תאריך לידה ופרופיל אישיות

האם תאריך הלידה שלכם אומר עליכם משהו? ובכן, ישנן לא מעט תורות שטוענות שכן, ורבים מאיתנו, על אף שיש בנו ספקנות מסויימת כלפיהן, מוצאים לא מעט התאמה בין מה שאומרות תורות אלה ובין המציאות האישית שלנו. אחת התורות הפופולריות שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, היא הנומרולוגיה. על פי התפיסה של נומרולוגיה תאריך לידה הוא נתון בעל משמעות שנשאר איתנו לנצח, ולרגע הלידה שלנו, הרגע בו יצאנו אל העולם, ישנה משמעות רוחנית רבה מאוד, משמעות שאפשר לתרגם למידע פרקטי שיכול לשמש אותנו בחיי היום יום.

מי אנחנו? מה מאפיין אותנו?

באמצעות נומרולוגיה תאריך לידה לא יכול לספר לנו על העתיד שלנו, ולא יכול לגלות לנו את מספרי הלוטו שיזכו בשבוע הבא, אבל הוא בהחלט יכול לשרטט לנו את מסלול החיים המאפיין אותנו, ובאמצעות מסלול חיים זה, נוכל להחליט על צעדנו במסע שלנו אל עבר העתיד, ולהבין מי אנחנו, מה מאפיין אותנו, מה חשוב לנו, מה מכעיס אותנו, מה משמח אותנו, מה אנחנו מחפשים, אוהבים ורוצים בחיים האלה, וכל המידע הזה לכשעצמו, הוא מידע ששווה לנו הרבה יותר מאשר ראיית העתיד. תהליך תרגום האותיות למספרים הוא תהליך שיכול להתבצע על מגוון היבטים אישיותיים שלכם מעבר לשמכם הפרטי ושם המשפחה. נומרולוג טוב יודע ליצור מפה שלמה של מידע המיועדת לתת לכם תמונה כוללת ואינטגרטיבית, מבלי להסתמך רק על נתון אחד.

בניית פרופיל אישיות אינטגרטיבי

בעולם של נומרולוגיה תאריך לידה נחשב לפרמטר חשוב ומרכזי, אך לא יחיד. הרי לא באמת ניתן להעריך שכל האנשים שנולדו באותו יום בכל רחבי כדור הארץ הם בעלי אישיות זהה זה לזה. אפשר להניח שלכל אלה יש מאפיינים אישיותיים דומים כלשהם, אך בנוסף לכך קיימות השפעות נוספות מכיוונים נוספים, כמו למשל השם שלנו שמשפיע עלינו מאוד במהלך חיינו, בלי שאנחנו יודעים לתת הסבר מדוייק מדוע. נומרולוגית מקצועית יודעת לקחת שורה של אבני יסוד, שבסופו של דבר מיועדות לבנות לנו פרופיל אישי מדוייק ומשקף שיסביר לנו מי אנחנו באמת.

Aviv Danielנומרולוגיה תאריך לידה

Leave a Comment