שילוב מנצח – נומרולוגית ומטפלת מנחה
נומרולוגיה היא אחת השיטות היפות ביותר על מנת להבין את עצמנו, את ייעודנו, את הדרך שלנו ואת הקשיים שמופיעים לאורך חיינו. נומרולוגיה היא שיטה מיסטית שעובדת על הקשר שבין המספרים שמאפיינים אותנו לבין האופי והייחוד שלנו בעולם. מספרים אלו נגזרים מתאריך הלידה ויש בהם את הכוח לעזור לנו בצמתים שבחיינו. כיוון שמדובר בתורה שלמה שדורשת ידע, ניסיון והבנה מעמיקה, טוב לדעת שאצל לימור שלום ניתן למצוא את כל התשובות, וזאת כיוון שמדובר על נומרולוגית בחסד עליון.
אשת מקצוע
מי שמכיר את לימור שלום יודע לספר על אשת מקצוע אלטרנטיבית. אישה שפועלת מתוך סקרנות ואהבה עצומה ליקום ולתחום. לימור באה לשתף בידע הנרחב שלה, באה להפיץ שלווה ושימחה, וזאת ע"י הכלים הייחודים בהם התמחתה לאורך השנים. לימור מציעה אבחון מדויק, אבחון שנוצר מתוך אהבה והבנה. היא מאמינה בכלי הנומרולוגי וכיוון שכך היא יודעת לייצר בעזרתו מפה נומרולוגית מפורטת עבור כל אחד ואחת, כל פעם מחדש, לפי המספרים הייחודים לכל אחד מאתנו. אצלה תמצאו אוזן קשבת לצד ידע מעמיק, וזאת עוד לפני שהתחלתם בשיחה.
כלי מדהים
לימור אינה מאמינה שטיפול נפשי אמור להיות ארוך, אינה מאמינה ביצירת תלות, אלא היא מאמינה שע"י אבחון נומרולוגי ממוקד ניתן לאפשר לפונה אליה לקבל זריקת ההכוונה לה היה זקוק, כך שלאחר שהלקוח למד על עצמו, הוא בעצם מקבל את ההכוונה אותה הוא חיפש, הוא מקבל את הדרך להמשיך ולהתמודד באופן פרודוקטיבי וחיוני עם בעיותיו העתידיות. כך שניתן לומר שמנומרולוגיה היא כלי פשוט שמייצר רווח עתידי רחוק טווח, הוא כלי עדין שיכול לתת את המינון הרצוי בקלות יחסית- לפחות כל עוד פונים אל נומרולוגית מוכשרת, רגישה ומנוסה כגון לימור.
חוויה חד פעמית
לימור היא גם נומרולוגית, אך גם מטפלת מנחה. השילוב בין שני ההיבטים ממצב אותה במקום ייחודי ומאפשר לעזור פעם אחר פעם במקרים רבים וסבוכים. גם אתם מוזמנים ללמוד עליכם ועל דרככם, גם אתם מוזמנים לטיפול קבוצתי חוויתי. מתרגשים? ובכן יש לכם סיבה, כיוון שאתם ניצבים לפני חוויה חד פעמית, לפני הכרה חדשה שלכם עם עצמכם, לפני הכרה נוספת עם נדבך נוסף שטמון בכם. חוויה נעימה.

נומרולוגית

 

miraנומרולוגית

Leave a Comment