שחזור גלגולים הנה סדנה אשר גורמת למשתתף בה להכיר את נשמתו והלך חייו בצורה טובה יותר, תוך פיתוח מודעות עצמית מן המעלה הראשונה. מדוע זה כך? משום שגלגול הוא מצב בו הנשמה יוצאת מגוף האדם, ועוברת לגוף חי אחר. לעתים, קיימות בגוף מסוים נשמות שהן מכמה גלגולים שונים וזה גם יכול להיות הגוף שלך, של קרוב משפחתך או חברך לסדנה.

סדנת שחזור גלגולים – כדימוי לאבדן האמונה

במהלך ההיסטוריה כבר נתקלנו במקרים רבים בהם היקום הנחיל לפרט או קבוצה מסוימים רע לא מתוכנן וחלק מן הפרטים בחרו באחת לאבד את האמונה בטוב שבעולם, בטוב שמגיע להם. במקרה זה, היקום יזמן להם עוד רע לא מתוכנן, ואפילו עוד אחד – עד אשר הם ילמדו את השיעור. לעומת זאת, כשאנו כבר מתורגלים, אנו יודעים מה לעשות כאשר היקום מזמן לנו תרחישים שאינם לפי התכנית שלנו, ואנו לא נופלים באותו פח. על כך נעבוד לא מעט בסדנת שחזור גלגולים על כל רבדיה וגווניה השונים.

התנהלות הסדנה

הסדנה מורכבת מששה מפגשים והיא תיערך בקבוצה של עד 6 משתתפים. במהלך הסדנה חלק מהמשתתפים יחוו ממש חוויות בקנה מידה גדול, וחלק יעברו שיעור קטן יותר אך זה לא ממש חשוב: מה שבטוח – כל אחד ילמד כיצד להתמודד עם החוויות הללו באמצעות ארגז הכלים המחשבתי שמספקת הסדנה. הפנמתו תובטח לכל משתתף ומשתתף בסדנת שחזור גלגולים – הסדנה בה נצלול לנבכי נשמותינו ונלמד תובנות חדשות אודותיהן.

הסיבה להתנהלות הסדנה בקבוצה

ניתן, בפועל, לקיים סדנה כזו גם בפורמט פרטי אבל לקבוצה יש יתרון רעיוני שלא ניתן להתעלם ממנו. היתרון נובע מכך שבן-האדם, בשונה מחיה שייעודה הוא עבודה סיזיפית כמו נמלה, הוא יצור חברתי אשר מפרש הלכי-רוח בחייו על פי תפיסות חברתיות. מעבר לכך, כל אדם המגיע לחיים שלנו הוא בעל מטרה מסוימת עבורנו. האנשים איתם תיפגשו כבר נקבעו מראש עוד לפני שבאתם לעולם, ולכן יהיה זה מסקרן במיוחד לראות מי הם אותם אנשים שהיקום קבע שתיפגשו עמם בנקודת זמן מסוימת.

miraסדנת שחזור גלגולים

Leave a Comment