גלגול נשמות הוא מונח מהפנט מסקרן, מעניין ועוצמתי. עם זאת אין הוא חייב להישאר בגדר מונח, אלא גם ניתן לחוות אותו, ניתן לצלול פנימה לתוכו לקבל הצצה מהעבר, לפגוש קרובים שהלכו לעולמם, להבין את ההפרדה שבין הגוף לחומר- בין הגוף לנפש, להבין מה תפקידנו פה בחיים אלו, מהי ההשפעה של גלגול הנשמה שלנו על יחסינו עם בני משפחנו, מהי המטרה שעלינו ללמוד בגלגול זה, מה המטרה האישית שלנו, באיזו נקודה אנו נמצאים במסע וכדומה.

ניתן גם ניתן

כאשר עוברים שחזור גלגולים, ניתן ללמוד על עצמנו ועל הסיבה שמובילה אותנו למצבנו הנוכחי. ניתן לקבל כלים להתמודדות, ולנתח באופן טוב יותר מגוון סיטואציות. ניתן להשלים עם תרחישים מסובכים ולקבל כלים על מנת לצאת למסע חדש. שחזור גלגולים אינו דבר של מה בכך, אך הוא אפשרי כל עוד נצמדים להנחיה הנכונה. בנקודה זו מוטב להכיר את לימור שלום- מטפלת מנחה, נומרולוגית ואחת שמנוסה בשחזור גלגולים. שלום משכילה לשלב בין כלל השיטות ומכאן שהסדנאות אותן היא מעבירה חיוניות, מעצימות ומעשירות.

הכוונה מלאה

לימור מציעה סדנאות שחזור גלגולים בקבוצה, וזאת כי היא מאמינה בכוחה של קבוצה לתמוך, להכיל, ללמוד ולצמוח טוב יותר ביחד. בסדנאות שחזור גלגולים יש כאלו שיתחברו אל קרובים רחוקים, יש כאלו שיחזרו לתקופה רחוקה ויש כאלו שיזכרו במהות הגלגול הנוכחי. לכל אורך הדרך לימור נמצאת על מנת לעזור להסביר סיטואציות, להכיל חוויות מטלטלות, להרגיע, להכווין פנימה, ואף לייעץ ולהנחות בהתאם לתהליך שעוברים.

מעבר לידע

אם גם אתם מחפשים לעבור חוויה משמעותית, אם גם אתם רוצים להיזכר מה מטרתכם בגלגול זה, אם גם אתם מבקשים לפתור סיטואציות מעיקות, אם גם אתם רוצים להתחבר לנשמה העתיקה שלכם, דעו שאין עליכם ללמוד יותר מידי את התחום, (למרות שזה תמיד מעניין), אלא כל שעליכם לעשות הוא לחבור לאיש מקצוע שבקיא בתחום ושפועל מתוך אהבה. כך שכל שעליכם לעשות הוא פשוט מאוד לפנות אל לימור שלום וליהנות מהניסיון העשיר שלה בתחום. מי יודע מה תגלו, מה תבינו ומה תחוו.

miraשחזור גלגולים – תוכן ועניין מעבר לרגע

Leave a Comment