כוח גדול- שחזור גלגולים

רבות שומעים על שחזור גלגולים אך עדיין לא מעט מהאנשים עשויים להישאר סקפטיים וזה בסדר. כאשר מדובר על העולם שמעבר, על עולם רוחני ועל המפגש המסקרן שבין פה לשם, אנשים נוטים להיסגר ולקחת צעד אחורה- כי כך זה שמתעסקים עם הלא מוכר והלא טבעי. עם זאת ברגע שנחשפים לעולם של שחזור גלגולים מהר מאוד למדים שמדובר על עולם מציאותי, מרתק ואף חשוב. אנשים רבים מתחילים ללמוד דברים חדשים על עצמם, להכיר במקור של בעיות או פחדים, לפצח עכבות ובאופן כללי להחזיר עת חייהם אל המסלול הרצוי.

דגשים

כאשר מבקשים לערוך שחזור גלגולים חשוב מאוד להגיע אל בעל מקצוע אמין ולא רק אל אחד שמתיימר להבין בתחום. לא חסרים סיפורים בתחום על רמאים שמנצלים את ההזדמנות ולו רק כי כיוון שמדובר על חוש מיסטי שלא ניתן להוכיח באמצעים פיזיים. על כן כאשר עומדים לעבור הליך משמעותי וחשוב שכזה יש לוודא שבעל המקצוע ראשית כל אמין ושנית כל מקצועי.

נשמה וותיקה

ההנחה שעומדת מאחורי השיטה היא שהנשמה שלנו אינה חדשה, אלא וותיקה בעולם וכבר חוותה מגוון גלגולים. על מנת לעבור הליך שכזה נהוג לעבר היפנוזה, מדיטציה ועוד מגוון שיטות כאשר המטרה המשותפת היא לשחזר זיכרונות וחוויות מחיים קודמים. מסע זה נולד מתוך אמונה שלמרות שאנשים אינם זוכרים את הגלגולים הקודמים, בתת מודע הם עשויים לסחוב עימם טראומות שמפריעות להם בחיים הנוכחיים. על כן כאשר אדם מרגיש תקוע בחיים האלו, לא יודע להצביע על הסיבה לפוביה או ללופ של כישלון, הוא עשוי למצוא מגוון תשובות בהליך של שחזור גלגולים.

כלי ייחודי וחשוב

אין לטעות שמדובר על אחיזת עיניים. מדובר על הליך מרתק בו אנשים פוגשים נדבך נוסף שקשור אליהם ומספר להם על עצמם. מדובר בכלי ייחודי וחשוב שעוזר לכל אחד להתחבר אל עצמו במעט יותר, שעוזר להתקדם הלאה, לפתור בעיות ולגלות את הפתרון הרצוי. כמו כן כאשר עוברים שחזור מוטב שהמטפל לא רק ינחה, אלא גם כן יידע כיצד לנתב באופן הטוב ביותר את החוויה על מנת שתתגלה המסקנה הנדרשת.

miraשחזור גלגולים

Leave a Comment