שחזור גלגולים

מהי נשמה?
נשמתנו היא אותו חלק בתוכנו שמחובר אל כל היש, אנרגית חיים שאינה תלויה בזמן או במרחב, ושאינה מתכלה לעולם. כשהגוף הפיזי שלנו מסיים את תפקידו, ממשיכה אותה אנרגיה אלוהית בדרכה. היא עושה 'חניית ביניים' בעולם הנשמות, נחה מעולם החומר המאתגר, פוגשת נשמות אהובות אחרות, ובעזרת הדרכה אוהבת, מחליטה על המשך דרכה.

מהו גלגול נשמות?
את התהליך בו הנשמה עוברת מגוף פיזי אחד אל גוף פיזי אחר אנחנו מכנים גלגול נשמות.
אותה אנרגיה היא אנרגיה תבונית, היא אותו חיבור שלנו אל האלוהות, אל הבריאה, ועם כל מעבר כזה, היא שואפת להתרחב אל תודעה גבוהה יותר, לגדול…

שיעורי הנשמה
לצורך התפתחות הנשמה, היא מגיעה לחיי החומר עם שיעורים מוסכמים מראש ועם נשמות 'חברות' מוסכמות מראש, חלקן מלוות אותה שוב ושוב, גלגול אחר גלגול. בתהליכי שחזור גלגולים, פעמים רבות ניחשף אל אותם שיעורים, נבין אותם טוב יותר.

הכול צפוי והרשות נתונה
יש עבורנו איזושהי תכנית, אבל בתוכה, יש לנו אפשרות תמרון. למשל, אם אחד השיעורים שהבאתי איתי הוא אמונה ללא תנאים, יתכן והיקום יזמן לי אירועים לא פשוטים, שיוכלו לערער את אמוני בטוב שבעולם, בטוב שמגיע לי. אם אכן אמוני מתערער, יזמן אלי היקום אירוע נוסף כזה ואחר כך שוב, עד שאלמד את השיעור. לעומת זאת, אם אני חדורת אמונה גם כשקורה משהו שנראה שאינו לפי התכניות שלי, יש להניח שלמדתי את השיעור ולא אעמוד בניסיונות כאלה שוב. בתהליכי שחזור גלגולים, נוכל לבדוק איזה אתגר דומה חוזר על עצמו בחיינו, לחפש את מקורו ולבחון איך אפשר אחרת.

מה עושים בסדנת שחזור גלגולים?
הסדנה אינטימית, מכילה לא יותר משישה אנשים. היא מורכבת משישה מפגשים שבועיים בהם אנו עוברים תהליכי חזרה אחורה בזמן בדמיון מודרך, אני מנחה את כולם יחד אך כל אחד חווה דברים מעולם התוכן שלו עצמו, נזכר, מעיר את התת מודע.
חלק מהמשתתפים יחוו ממש אירועים, חלק יראו משהו אחד או שניים, זה לא מה שחשוב, העיקר, מבחינתי, היא העבודה שנעשה עם אותן חוויות ובסדנה אני כל כולי בשבילכם, כדי לעזור לכם לפרש את החוויות שיעלו, אעזור לכם להבין את היעוד שלכם כאן, את קשרי המשפחה שלכם, את האתגרים העומדים בפניכם ואחרי כל זה, מה הדרך הנכונה עבורכם להתנהלות במחזור החיים הזה, אותה דרך שתביא אל חייכם שלווה ושמחה.

למה שחזור גלגולים בסדנה קבוצתית ולא לבד?
אפשר בהחלט לעבור את ההליך הזה איתי באחד על אחד. אני מאמינה שלעבודה קבוצתית יש ערך מוסף גדול עבורנו כבני אדם שהם חיה חברתית. מעבר לזה, לכל אדם המגיע אל חיינו מטרה מסוימת. דמיינו לכם כי אותה קבוצה איתה תעברו תהליך, נבחרה על ידכם עוד לפני שהגעתם אל מחזור החיים הזה… לא הייתם רוצים כבר לפגוש אותה? ותחשבו על זה…

אשמח להיות עבורכם, דברו איתי לפרטים נוספים או להרשמה
אור ואהבה, לימור

לימור שלוםשחזור גלגולים