סבל בעלי החיים

אני- "סיינט ז'רמיין אהוב, דניאל שלי מבקשת שאשאל על החתולים הקטנים המפוזרים ברחובות- גורים בלי אימהות ובכמויות גדולות והלב נכמר ואנחנו לא יכולות להציל את כולם"

"אהובות יקרות שומעת את הפקקים? (ר' תקשור 12.10.12- פקפוק) אתן נפלאות ונהדרות ועושות כמיטב יכולתכן, במיוחד הנשמה העתיקה שהבאת לעולם. אהבתה לבעלי חיים הולכת איתה מחזורי חיים רבים והן מרגישות את זה.
אמרתי בעבר (ר' תקשור 5.10.12- יחס האדם לבעלי החיים) שבחוזה שלכם, האנושות, עם בעלי החיים התנדבו בעלי החיים ללמד אתכם אהבה ללא תנאים. במסגרת תפקידן זה, הן מוצאות עצמן פעמים רבות במצבים מאתגרים שאתם קוראים להם סבל. הסבל שייך לממד השלישי בעיקרו ואינני ממעיט בו. חיות רבות אכן סובלות ויבחרו בפעם הבאה אם להגיע לכאן שוב.

בדרך כלל יחזרו כי הן דבקות במטרתן. אתם, בני האנוש, צריכים ללמוד לכבד אותן יותר. לאהוב.
עיקור וסירוס הן דרך להשתלט על בעלי החיים ואינני שופט אם זה טוב או רע כי אלה מושגים שלכם ולא של הממד שלנו, אך האם זו הדרך היחידה? חשבו על זה. אם כל אדם על הכדור היה דואג לפחות לבעל חיים אחד, האם היה זה עולם טוב יותר? האם הייתם חווים יותר אהבה? האם בעלי החיים היו מצליחים אז ללמד אתכם

אהבה אמיתית מהי?
המצב הוא שחלקכם לא מצליחים להעניק זאת אפילו לילדיהם אותם בראו. על אחת כמה וכמה לבעל חיים מהרחוב. הם חושבים שזה לא נוגע להם אבל הם טועים. בעולם האחדות אתם ובעלי החיים חד הם ועליכם לדאוג ולהזין זה את זה. אמרתי בעבר ואומר שוב- בעלי החיים ממלאים את צידם בחוזה. אתם, בני האנוש, עדיין לא. אהבה, סיינט ז'רמיין"

לימור שלוםסבל בעלי החיים