הגשמה

מאי 2017

כמו גשם המבקש לבטא עצמו מאוויר למים, כך מאווייכם ואמונותיכם מבקשות לבטא עצמן כמציאות הווה.
וכמו הגשם, הזמן הלוקח לו להבשיל לכדי טיפה, כך לוקח זמן להגשים את פנימיותכם החוצה, אל החיים האמתיים,  אל ההגשמה המתבטאת בחומר וברוח המקיפים אתכם.
מקיפים פשוטו כמשמעו, כמו טבעת המתחילה כנקודת אחיזה בתוככם ומתרחבת ומתרחבת ויוצאת החוצה, בהתחלה קרובה – תחושה, מחשבה, לא בהכרח מודעות.
ולאחר מכן נוצרת הסביבה המתאימה להגשמה – בני אנוש, מרחבים, סיטואציות… ורק אז שמים אתם לב למה שקורה באמת, רק אז שמים אתם לב לשינוי, לטוב או לרע.

לא שיש רע… זהו כמובן השיפוט שלכם לסיטואציה, שהרי הכול הוא לטובתכם הנעלה ביותר, שהרי הטבעות האלה של הגשמה רחבות הרבה יותר ממה שתוכלו לדמיין… מגיעות עד אינסוף, משפיעות על כל כך הרבה תחומים ובני אנוש.
אפקט הפרפר אתם קוראים לזה, הייתי קורא לזה אפקט האדוות הבלתי פוסקות.
פעימות אינסופיות של הבטי חייכם, הפוגשות תדיר את אותן פעימות אינסופיות של הבטי חייהם של האחרים… מחזה יפה לאין שיעור שעיניכם הלינאריות קטנות מכדי לראות.
תעצומות הבריאה נוגעות בכל תא ותא מגופכם, בכל הבט הכי קטן של חייכם והמדהים הוא שאתם הבוראים הגדולים…

אתם הבוראים האמתיים של חייכם, המשפיעים הגדולים ביותר על אותן אדוות שהרי מספיקה מחשבה או תחושה אחת כדי לשנות במעט את האדווה הקרובה ביותר, שתשנה לנצח
את האדוות הנוצרות מימנה, שישפיעו לנצח על האדוות האחרות איתן יבואו במגע…
מחזוריות אינסופית של בריאה מודעת ושאינה מודעת ואתם אלוהים חיים, כך ממש, כל אחד ואחד מכם הוא אל בורא, ואתם כל כך קטני אמונה… כל כך פעמים רבות נתלים בסיבתיות ובחוסר לקיחת אחריות, מבלי להבין שאין זה מקדם אתכם אל האל הבורא שאתם באמת.

ובדבריי אלה אין אני מבקר אתכם, רוצה אני להאיר בפניכם את גודל האלוהות שאתם בעצמכם, לחדד את יכולת הבריאה וההגשמה שיש בידכם, או יותר נכון, בראשכם, בליבכם.
היו האל הבורא הגדול של חייכם, הגשימו את יפי הבריאה והיופי שאתם יקרון לכל עבר, יאיר אתכם ואת סביבתכם, יגשים חיים מלאים, משופעים, בריאים ואוהבים,
ברכה תשרה עליכם ועל סביבתכם ותזכרו שהכול הוא לטובה,
הכול כל כך יפה ומואר כשאתם הבוראים הגדולים, האדווה הקטנה היוצרת עולם ומלואו.

היו ברוכים אהובים, שראל.

לימור שלוםהגשמה-שראל