מהו קורס נומרולוגיה? לכל אדם, בהתאם לסגולות שונות החל משמו וכלה בתכונות יסוד נוספות – ישנה מפה נומרולוגית אשר בקורס נומרולוגיה נלמד לפענח את המספרים העיקריים שבה. בנוסף, יילמדו פרקטיקות לאיתור תכונות אופי, שימוש בזמנים ועיתויים לטובתנו, ולהסיק מהו הייעוד שלנו בעולם הזה. קורס נוסף אשר ניתן לצרוך הוא קורס הכשרת נומרולוגים בו לומדים להיות נומרולוגים, ולא רק צרכנים של נומרולוגיה.

קורס נומרולוגיה מסוג ראשון – קורס יסודות הנומרולוגיה

הקורס הזה מלמד את התלמיד כיצד להסיק אישית לגבי תכונותיו ונתוניו הנומרולוגיים, ולבנות לעצמו מערך מסקנות לגבי הייעוד שלו. זהו קורס בסיסי ביותר בנומרולוגיה אשר מצד אחד יאפשר לאלו שמעוניינים להשתמש בתורה הזו להסיק מסקנות לגבי עצמם, ומצד שני יאפשר להם לעשות זאת אך ורק למען מטרה זו, כלומר – לא להיות מקצוענים שנותנים ייעוץ לתלמידים אחרים. מנגד, קיים קורס נומרולוגיה מסוג נוסף שנקרא "קורס הכשרת נומרולוגים" בו לומדים להיות נומרולוגים מקצועיים כולל מורים לנומרולוגיה.

קורס נומרולוגיה מסוג שני – הכשרת נומרולוגים

קורס נומרולוגיה מסוג זה מלמד את התלמיד כיצד להיות נומרולוג מקצועי: איש מעשה או מורה לנומרולוגיה. בשונה מהקורס מהסוג הראשון, כאן לומד התלמיד מנגנון הסקת מסקנות ברמה הרחבה יותר והמופשטת יותר, תוך פיתוח וטיפוח מודעות עצמית ויכולת שליטה עצמית במצבים רוחניים שונים. קורס מסוג זה מאפשר למי שמעוניין להיות נומרולוג מקצועי לעשות כן ולהגשים חלום.

היקף הקורסים השונים

הקורס הראשון – קורס יסודות הנומרולוגיה – נמשך 5 מפגשים בני שעתיים כל אחד, והקורס השני – הכשר נומרולוגים נמשך 10 מפגשים בני שעתיים כל אחד. ניתן לשלם על הקורסים בתשלומים או תשלום בודד.

ליווי צמוד גם לאחר הקורסים

המנחה תעמוד בקשר עם כל תלמידיה שירצו בכך, תעזור להם להגיע לתובנות, תזכיר להם נשכחות מחומרי הלימוד, במידה והם ישכחו, ותקשר בינם לבין המצב בפועל אשר בגינו נזקק בוגר הקורס לייעוץ. המנחה תהיה בקשר עם כל תלמיד או בוגר אשר יחפץ בכך – מעבר לשעות הלימודים על מנת לספק את הידע המקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

miraקורס נומרולוגיה להכרת הנסתר שמאחורי המספר

Leave a Comment