עבור רבים מאיתנו, מסלול החיים נדמה כמירוץ עכברים מהיר מאד. הרעיון לפיו כל דבר שנעשה תלוי בציר זמן, וחייבים להספיק הכל תוך דבקות בלוח זמנים מכניס רבים מאיתנו למצב של מתח. גם כאשר אנו מספיקים ומנחילים לעצמנו את שביקשנו, עלולות להיווצר יריבויות ביניכם לבין אחרים, ועלולה להתפתח קנאה באדם או קבוצה שאתם חשים שהם מבוקשים יותר בתחום או מקובלים יותר בחברה. המחשבה עליהם גורמת לכם לרוץ עוד יותר מהר וזהו הזמן לעצור, לעצום את עיניכם ולתת לעולם הנפלא של מדיטציות להאזנה להחזיר חיוך לחייכם:
מדיטציות לחזרתכם לחיים שלווים
מדיטציות להאזנה הן כלי מצויין להרפות מקשיי החיים, ולגרום לכם להבין שאינכם נמדדים בעולם זה ביחס לאחרים, או רצים לפי קצב הריצה שלהם אתם הם אלו שמכתיבים את קצב ההתקדמות של עצמכם. משתבינו זאת יחזרו האנרגיות החיוביות לחייכם. באמצעות מדיטציות שיועברו על ידי מומחית בתחום תוכלו לחשו אט אט שאתם רצים להאט מיוזמתכם את מירוץ החיים, ולהתקדם בו כבקשתכם ולפיה בלבד.
סוגי מדיטציות להאזנה
ישנם לא מעט סוגים של מדיטציות להאזנה אשר יומלצו על ידי מומחית. ניתן לשמוע את רחשי גלי הים, או להאזין לסאונד מרגיע ומשחרר בדינמיקה נמוכה, כאשר ברקע ניתן לשמוע את המומחית מכוונת את מחשבותיכם אל עבר מקום שלו ושקט יותר.
תוצאות מוכחות
לקוחות רבים אשר הגיעו למומחית המדיטציות כאנשים לחוצים וקנאים יצאו משם כשהערך העצמי שלהם, ורק הוא – ששלט בהם. מושא התחרות או הקנאה כמעט ונשכח מזכרונם. מדיטציות ככלל – סייעו ללקוחות רבים להשתחרר מרגשות שליליים וגם להתחבר לרגשות חיוביים. ישנם סוגים רבים של מדיטציות כמו מדיטציות לאיזון, מדיטציות של התכווננות למטרה, ומדיטציות לזימון שפע. המדיטציות הללו לא רק נועדו לפתור את הבעיה או הבקשה, הן אכן פתרו אותה לאחר התמדה עיקשת של הלקוחות ואמונה בצדקת דרכם.
ייעוץ מהמומחית
ניתן לפנות אל מומחית המדיטציות בכל שאלה הקשורה לתחום מרתק זה, ולקבל ייעוץ מלא אודות סוג המדיטציה המבוקש לפתרון הבעיה, והיקף תדירות ביצוע מומלץ.

Aviv Danielמדיטציות להאזנה להחזרת האמונה בעתיד טוב

Leave a Comment