נומרולוגית מומחית תגרום לכם להכיר טוב יותר את עצמכם וחבריכם על פי אותיות שם
אתם הורים לילדים? מעסיקים עובדים? באים באינטראקציה עם לקוחות או ספקים על בסיס קבוע? ניתן לפגוש נומרולוגית מומחית, לקבל ייעוץ על השם שלכם ועל שמותיהם הם בנושא האינטראקציה הצפוייה ביניכם, ועצות חכמות כיצד להתנהל מולם ברגעי מבחן.
התנהלות עם חומר אנושי בעבודה
בין אם הנך שכיר המתנהל על מעסיק ועובדים, ובין אם הנך עצמאי שבא במגע עם גורמים זרים, פגישה עם נומרולוגית תסדר לך את כל מהלך העבודה. היא תוכל, באמצעות שמותיכם המלאים, לדעת היכן נקודות החוזק שלכם והיכן נקודות החולשה, ולספק לכם עצות כיצד תנהגו איש ברעהו כך שהעבודה תבוצע ביעילות ותוך שמירה על יחסים טובים ביניכם.
התנהלות במערכת יחסים
שירות זה מומלץ מאד עבור זוג חדש, אשר אינו בטוח עדיין אם הזוגיות היא המהלך הנכון עבורו, אך גם זוגות ותיקים יכולים להשתמש בשירות ולקבל תובנות חדשות. במפגש עם נומרולוגית תוכלו להבין מהיכן נובעים הקשיים שבמערכת היחסים, מה הקשר בין יצירת הקושי לבין השם שלכם על פי תורת הנומרולוגיה, וכיצד ניתן לחזור למוטב ולקיים מערכת יחסים עם כמה שפחות קשיים.
התנהלות עם הילדים
גם כאשר יש לכם ילדים, תוכלו, באמצעות ייעוץ, לדעת מה יהיו התכונות העיקריות שלהם באמצעות שמם. מפגש עם מומחית לתחום הנומרולוגיה יוכל להפוך את חיי המשפחה שלכם לטובים יותר עם רמת מוכנות גבוהה יותר להתמודדות עם תכונותיהם השונות של הילדים לטוב ולרע.
לימוד נומרולוגיה – קורס נומרולוגיה
מטפלים, נותני שירותים, וכל אדם אחר העובד עם אנשים על בסיס יומי, או מתנהל איתם, יכולים ללמוד נומרולוגיה מפי מומחית ולדעת כיצד לזהות תכונות מסויימות, לטוב ולרע, באמצעות תורת השמות. הלימוד יועבר על ידי מומחית לתחום הנומרולוגיה, אשר תפתח לכם צהר לעולם מעניין ורחב זה, ותאפשר גם לכם לדעת עובדות על בני השיח שלכם וגם על עצמכם-אתם באמצעות עיון באותיות השם שלכם, ופירושן באספקטים נומרולוגיים שונים. הלימוד דווח על ידי תלמידי עבר כפורה, ומעניין אשר יוצר שיח אינטלקטואלי מעניין בין הבוגרים ליתר החברה.

Aviv Danielנומרולוגית מומחית תגרום לכם להכיר טוב יותר את עצמכם

Leave a Comment