ישנם שני סוגים עיקריים של קורס נומרולוגיה. הראשון מיועד לצורך לימוד ושימוש אישי, ומתאים בעיקר לאלו החובבים את התחום. הקורס השני מיועד בעבור אלו המעוניינים לקבל הכשרה מקצועית ולעסוק בנומרולוגיה כמקצוע.

למי מתאים לימודי נומרולוגיה

רבים מאלו המגיעים ללמוד נומרולוגיה עושים זאת מאחר והם מוצאים את התחום מרתק ומעניין, וזו הסיבה כי רבים מהתלמידים פונים אל לימודי נומרולוגיה מתוך סקרנות. תוכנית הלימודים למתחילים מותאמת בדיוק בעבור אלו המעוניינים לעסוק בנומרולוגיה לצורך שימוש אישי. תוכנית הלימודים המתקדמת נועדה להכשיר נומרולוגים ברמה המקצועית, כאשר התוכן המועבר בקורס הינו מעמיק יותר.

יסודות קורס נומרולוגיה

לימודי נומרולוגיה מאפשרים קבלת כלים לצורך חיזוי של העתיד באמצעות מספרים ואותיות. תורת הנומרולוגיה מתבססת על שמו של האדם ועל תאריך הלידה שלו – כלומר, על פרשנות האותיות והמספרים. ויסודות הקורס מנחילים קודם כל את תורת הנומרולוגיה תוך הבנה אמיתית אחר מקורות הנומרולוגיה. במהלך הקורס לומדים כיצד ניתן להשתמש בשם האדם ובתאריך הלידה שלו לצורך זיהוי המאפיינים והתכונות של האדם, ואף כיצד ניתן לחזות את העתיד באמצעות יצירת מפה נומרולוגית.

בין מתחילים למתקדמים

רבים מגיעים ללמוד נומרולוגיה לצורך שימוש אישי, מאחר והם מוצאים את התחום מרתק. אחרים, פונים אל לימודי קורס נומרולוגיה המיועד למתקדמים לצורך קבלת הכשרה מקצועית. תוכנית הלימודים בקורס משתנה בהתאם למטרת הלימוד, כאשר בין הלימודים נותנים דגש על הכוח של המספרים והאותיות, נוסחאות נומרולוגיות, התאמה בין השם לבין תאריך הלידה, משמעויות המספרים בחייו של האדם, יצירת מפה נומרולוגיות ופרשנותה.

מהלך הקורס

קורס נומרולוגיה נעשה במסגרת לימודים קבוצתית, כאשר המפגשים הינם לרוב מפגשים שבועיים הנפרסים על פני מספר חודשים. חשוב להבין, כי על אף שמדובר במקצוע שאינו אקדמי, יש צורך בהתחייבות אל תוכנית הלימודים, אשר הינה מאתגרת, מסקרנת ומעניינת במיוחד, בין אם אתם מעוניינים להרחיב את האופקים ובין אם אתם חושבים להפוך את עצמכם לנומרולוגים מקצועיים.

הקורס הבא – 31/10/2016 ימי שני

 

 

 

 

miraמה לומדים בקורס נומרולוגיה

Leave a Comment