תכונה אנושית טבעית ונפוצה היא הניסיון להבין מי אנחנו, מה משפיע עלינו ומה צופן לנו העתיד. סביב תכונה זו התפתחו שורה של תורות, חלקן אמינות יותר חלקן אמינות פחות, חלקן מוכחות יותר חלקן מוכחות פחות, אך כולן מאוד פופולריות ומשמשות אנשים רבים בתהליכי קבלת החלטות יום יומיות ואף גדולות מכך. נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קבלה וכדומה הן דוגמאות לתורות אלה, כשכל אחת מהן מבוססת על תחומי ידע שונים, על הנחות שונות ועל כלים שונים. אם אתם מעוניינים לעשות שימוש בתורות אלה, אפילו רק כדי להשפיע על מצב הרוח והאמונות הפנימיות שלכם, אתם רוצים אולי לבחון את האפשרות לנקוט בגישה כוללת המשלבת בין התורות השונות.

 
כלי עבודה לניתוח אישיות – נומרולוגיה תאריך לידה ומזלות
נומרולוגיה תאריך לידה ומזלות הם למעשה שלושה ביטויים המשקפים שתי תורות שונות. האחת תורת המספרים, והשניה תורת הכוכבים, אסטרולוגיה. נומרולוגיה מבוססת על ניתוח של סיטואציות, מצבים, שמות, אירועים וכדומה על פי תרגום המילים המתארות אותן למספרים, כשההנחה היא שכל מספר נושא בתוכו ומשקף אנרגיה שונה. כך למשל, אם שמכם בגימטריה מסתכם לספרה 2, ניתן לערוך לכם ניתוח אישיות מסויים, שיהיה שונה מניתוח האישיות שלכם לו היה שמכם בגימטריה מסתכם לספרה 7. כדי לקבל את התוצאות המהימנות ביותר, מומלץ לבצע שורה של ניתוחים נומרולוגיים על שורה של פרמטרים רלוונטיים, על מנת לקבל תשובות כוללות ואמינות יותר.

 
ניתוח אישיות על פי תורת הכוכבים
נומרולוגיה תאריך לידה ומזלות קשורים גם לעולם האסטרולוגיה. תורה זו מבוססת על ההנחה, שברגע שאדם נולד, מבנה הכוכבים בשמים מוטבע בתוכו ומשפיע על כל חייו, מעתה והלאה. תאריך הלידה ושעת הלידה משקפים את מזלו של אותו אדם מתוך 12 המזלות הנכללים בתורת האסטרולוגיה. גם במקרה זה, ניתן לבצע ניתוח אישיות שלם של האדם על פי תאריך הלידה שלו, אם כי חשוב לבצע את הניתוח על סמך נתונים כמה שיותר מדוייקים ונכונים, ולא לפנות לערוצים המוניים שיכולים אולי לתת את הסנטימנט הכולל כלפי בני מזל מסויים, אך לא מעבר לכך.

Aviv Danielמה הקשר בין נומרולוגיה תאריך לידה ומזלות?

Leave a Comment