לכל אחד ואחת מאתנו יש את המספרים הקשורים אליו מיום הולדתו. המספרים מתקבלים מתאריך יום הלידה, ואף מהשם שניתן לנו. אם מתייחסים אל שני מקורות אלו ניתן ללמוד רבות על האדם שעומד מולנו, ניתן ללמוד על כישוריו, צרכיו, ולפני ואחרי הכול על האישיות שלו. מדובר בכלי מאוד יעיל ומלמד, כך שכיום תחום זה אינו שמור רק לאוהבי תחום המיסטיקה, אל גם עבור עסקים רבים שמתלבטים האם לקבל עובד כזה או אחר עובר משרה ספציפית.

נומרולוגית וידע

מקור הנומרולוגיה מגיע עוד מימי מצרים העתיקה, כאלף שנים אחורה. לאורך השנים התחום התפתח וצבר תהודה, ואך מגוון מחקרים נעשו בתחום. על כן כיום יש מגוון אנשי מקצועי שעוסקים בתחום וניתן למצוא אצלם ידע מעמיק וחיוני. נומרולוגית תהיה כזו שרכשה הכשרה בתחום והיא יודעת לקבל את המסר החבוי שמאחורי שם האדם ותאריך לידתו. כמו כן תחום זה יותר מורכב מכך, והוא גם כולל לא מעט נגיעה בתדרים של עצמים, ומכאן שגם משויכות האנרגיות האישיות של כל אחד ואחת.

כיצד זה עובד?

ובכן מדובר על חישוב פשוט לכאורה. יש לחבר את מספרי השם והמספרים של תאריך הלידה. כלומר יש לקחת את ספרות תאריך הלידה ולחברן שוב ושוב עד שנקבל מספר חד ספרתי או את המספרים 11 או 22. כך גם נעשה לשם המשפחה ביחד עם השם הפרטי. מכאן ניתן לקבל מידע, לפי מפתח המספרים. כך למשל מספר 1 מייצג עצמאות מנהיגות, וחלוציות, מספר 2 מייצג קרבה, רגישות איזון והרמוניה, מספר 3 מייצג יצירתיות, אופטימיות ויכולת הבעה וכך הלאה.

פופולאריות

כיום אנשים רבים מבקשים לפנות אל נומרולוגית, אם על מנת ללמוד על עצמם ולהבין מאין מופיעים מכשולים חוזרים בחייהם, אם מתוך סקרנות, אם על מנת ללמוד על התאמה בזוגיות או בחירה במקצוע, ואם על מנת למצוא דרך להתחבר אל האני האישי שלהם מחדש. בכול אופן אם עד לפני שני עשורים תחום  זה היה מקושר לאנשים יותר רוחניים, הרי שכיום הגבולות מטושטשים ויותר ויותר אנשים פונים לנישה זו על מנת ללמוד ולהכיר את עצמם.

miraנומרולוגית ומהות

Leave a Comment