שחזור גלגולים מהווה תרפיה ידועה, שעם השנים יותר ויותר נטמעת באורך החיים החומרי. כיום הגבול בין החומריות לרוחניות מיטשטש, ומכאן שיותר ויותר אנשים פתוחים לקבל את המתנות שיש בתחום המיסטיקה. שחזור גלגולים מתעסק במגוון מישורים, הן במישור הגופני נפשי והן במישור הרגשי רוחני. כיום כאשר יש מודעות לקשר שבין לפני ואחרי, ישנה מודעות להתפתחות האינסופית, חשוב שנכיר את העבר שלנו, גם אם הוא מגיע מתקופה אחרת שאינה מוכרת לנו.

תשובה חבויה

הרבה פעמים אנשים אינם מבינים מדוע הם נתקלים פעם אחר פעם במחסומים, מדוע הם נעצרים רגע לפני ההגעה ליעד, מדוע יש להם בעיה קבועה במישור מסוים. עבור כל אותם אנשים מוטב לעצור את שגרת החיים ולהעיף מבט אחורה אל העבר, לבדוק מהו הגורם שמעכב את ההתפתחות ומונע את השגת היעד, או לחלופין מעסיק ומטריד אותם. כאשר מדובר על שחזור גלגולים ניתן למצוא מגוון תשובות, אפילו כאלו שכלל לא ידענו לשאול.

האם זה עובד

ראשית כל כן אכן ניתן לומר ששחזור גלגולים אכן עובד בהרבה מקרים, אך יחד עם זאת לא מדובר על מדע מדויק ועל כן יש פעמים בהן האפקט יהיה יותר חלש מפעמים אחרות. בגדול מדובר על סוג של טרנס אליו יש להיכנס ועליו להיעשות תוך כדי הנחיה צמודה של מורה רוחני שבקיא בתחום. לאחר שאכן נתקלנו במידע אישי לגבי הגלגול, יש לדעת מה לעשות עמו ויותר חשוב איזה מסר עלינו ללמוד מאותו גילוי. על כן גם במקרה זה  יש חשיבות למומחיות ולידע של אותו מנחה. לעיתים רק דיבור על החוויה כבר מהווה נדבך חשוב אל עבר השגת היעד- אל עבר ההצלחה.

שחזור גלגולים – מדוע ולמה

רבים מופתעים לגלות על עצמם מידע שכלל לא תיארו, אך כאשר מפענחים אותו ניתן להגיע אל שורש התשובה של השאלה שמלכתחילה הניעה את כל ההליך מלכתחילה. לסיכום ניתן לומר שמדובר על הליך מרתק, ייחודי ומאוד אישי. על הליך מלמד ומסקרן שמומלץ לעבור אם על מנת לפתור בעיות במגוון תחומים בחיים ואם על מנת לספק את יצר הסקרנות- גם זה בסדר.

miraהדרך לגילוי – שחזור גלגולים

Leave a Comment